Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - The Show Must Go On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.02
2019
Wyróżnienie dla doktorantów  z PK

Wyróżnienie dla doktorantów z PK

 
Wyróżnienie dla doktorantów  z PK
Mgr inż. Julia Radwan-Pragłowska i mgr inż. Łukasz Janus zostali nagrodzeni w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”, organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską. Doktoranci reprezentują Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.

Konkurs „Student-Wynalazca” adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów, docenianych za wkład w proces badawczy uczelni, a także za indywidualne osiągnięcia – autorstwo wynalazków,  objętych ochroną patentową.

Mgr inż. Julia Radwan-Pragłowska i mgr inż. Łukasz Janus zostali docenieni za rozwiązanie z dziedziny inżynierii tkankowej pn. „Biodegradowalne nanokompozyty chitozan/poli(asparaginian sodu)/Fe3O4 o właściwościach ferrimagnetycznych”, opracowane wspólnie z dr. inż. Markiem Piątkowskim.

Wyróżnienie przyznano w środę 6 lutego. Więcej przeczytacie u źródła artykułu, na stronie pk.edu.pl.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners