Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Otherside
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.11
2019
Wyróżnienie dla 57. „Elfickiego” Rajdu Politechniki Krakowskiej

Wyróżnienie dla 57. „Elfickiego” Rajdu Politechniki Krakowskiej

 
Wyróżnienie dla 57. „Elfickiego” Rajdu Politechniki Krakowskiej
57. „Elficki” Rajd Politechniki Krakowskiej zdobył nagrodę w kategorii „Samorządowy Projekt Roku” podczas gali środowiska studenckiego Forum Uczelni Technicznych.
 
Tegoroczna gala odbyła się 24 października w Krakowie, podczas IV Zjazdu Forum Uczelni Technicznych, który w tym roku odbywa się na Akademii Górniczo-Hutniczej. Nagrody zostały przyznane w dziewięciu kategoriach, m.in.: „Najlepszy Projekt Dydaktyczny Samorządu Studenckiego”, „Najlepszy Projekt Kulturalny Samorządu Studenckiego”, „najlepszy Kalendarz Akademicki”, „Samorząd Studencki Jako Motywator”. W kategorii „Autorytet Forum Uczelni Technicznych” został wyróżniony Marcin Styrna – przewodniczący Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej w latach 2007-2009. Tegoroczny Rajd PK został doceniony za oryginalność i wyróżnianie się na tle innych projektów studenckich.

Rajd Politechniki Krakowskiej jest imprezą turystyczną, organizowaną od 1962 roku. Jego inicjatorem i pomysłodawcą był Kazimierz Flaga – wiceprzewodniczący Rady Uczelnianej ZSP i przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki, późniejszy rektor Politechniki w kadencjach 1996-1999 i 1999-2002. Kameralna z początku impreza szybko zdobyła popularność wśród studentów, także z innych uczelni. Rajd odbywa się co roku w długi weekend majowy. Plan wydarzenia oprócz wędrówek górskich obejmuje też zabawy i koncerty, zarówno kapel studenckich jak i gwiazd polskiej sceny.

Od trzeciego Rajdu utarł się zwyczaj nadawania każdemu kolejnemu indywidualnej nazwy, zawsze zaczynającej się od litery „E”. 57. „Elficki” Rajd PK odbył się w leżącej w powiecie gorlickim Zdyni.
 
Na zdjęciu: uczestnicy 57. „Elfickiego” Rajdu PK / fot. Jan Zych
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners