Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Guilty
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.11
2023
"Wypełnij serce" - czyli akcja krwiodawstwa na PK

"Wypełnij serce" - czyli akcja krwiodawstwa na PK

 
"Wypełnij serce" - czyli akcja krwiodawstwa na PK
Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zaprasza na kolejną, jesienną edycję „Wampiriady” ♥
Przed nami kolejna edycja „Wampiriady” – akcji honorowego oddawania krwi organizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. W środę 15 listopada punkt pobrań zostanie zorganizowany w Galerii GIL na kampusie głównym PK przy ul. Warszawskiej 24, a dzień później na Wydziale Mechanicznym w salach A117 i A118.
 
 
Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu akcja potrwa od godziny 9:00 do 14:00. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, które przeprowadzą pracownicy Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK. Akcji oddawania krwi będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje przyciągające potencjalnych krwiodawców takie jak np. drobne upominki.
 
 
„Wampiriada” jest cyklicznym projektem Niezależnego Zrzeszenia Studentów, który promuje bezinteresowne pomaganie innym ludziom poprzez oddawanie krwi. Pierwsza akcja na Politechnice Krakowskiej odbyła się w 2000 r. Jej pomysłodawcą i organizatorem był Przemysław Miłoń, ówczesny przewodniczący NZS PK.
 
 
Odwiedź stronę wydarzenia na Facebooku.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners