Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - Last Resort
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.06
2018
Wynalazcy z PK docenieni

Wynalazcy z PK docenieni

 
Wynalazcy z PK docenieni
Dwa projekty z Politechniki Krakowskiej zostały nagrodzone medalami na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG 2018, organizowanych w dniach 21-22 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG mają charakter interdyscyplinarny. Uczestniczą w nich instytucje nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne, klastry technologiczne oraz start-upy z Polski i zagranicy. Wystawcy prezentują nowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, jak również przedmioty codziennego użytku. 

Srebrny medal otrzymał projekt klejów kompozytowych do osadzania kotew budowlanych, natomiast na brąz zasłużył pomysł wielowarstwowych paneli kompozytowych do zastosowań militarnych.

Za nagrodzone wynalazki odpowiadają zarówno pracownicy, jak i studenci Politechniki Krakowskiej. Więcej znajdziecie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners