Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.07
2020
Wymień książkę w Krakowskim Kantorku Wymiany

Wymień książkę w Krakowskim Kantorku Wymiany

 
Wymień książkę w Krakowskim Kantorku Wymiany
Od czwartku, 2 lipca na terenie Lamusowni działa Krakowski Kantorek Wymiany, w którym mieszkańcy Krakowa mogą wymieniać używane książki, których nie potrzebują na takie, które mogą ich zaciekawić.

 

Zasady są proste: aby zabrać książkę, trzeba oddać inną. Póki co kolekcja jest skromna, ale z czasem na tyle się rozrośnie, że będzie można trafić w niej na prawdziwe białe kruki. Przynosić można książki, czasopisma, encyklopedie, atlasy, mapy itp. Krakowski Kantorek Wymiany nie będzie otwarty codziennie. Książki na wymianę można oddawać w każdy czwartek w godzinach otwarcia Lamusowni, czyli od godz. 10.00 do 18.00.
 
Oprócz książek miłośnicy starych przedmiotów mogą obejrzeć kolekcję osobliwych rzeczy, które przez lata mieszkańcy Krakowa zostawiali w Lamusowni: stare telefony, telewizory, radia, żelazka oraz budzący największe zainteresowanie globus. Od razu jednak zaznaczamy, że przedmioty te nie są na wymianę. Ani na sprzedaż.
 
---
 
źródło: Krakow.pl / mpo.krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners