Lily hates roses - Kto jesli nie my

Wydział Mechaniczny "kusi" studiami podyplomowymi!

Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej Politechniki Krakowskiej ogłasza nabór na czwartą edycję studiów podyplomowych „Współrzędnościowa Technika Pomiarowa”.

Celem studiów jest uzupełnienie i rozszerzenie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie szybko rozwijającej się metrologii współrzędnościowej począwszy od: obsługi nowoczesnych systemów pomiarowych w tym nowoczesnych oprogramowań, przez zagadnienia wzorcowania systemów współrzędnościowych, omówienie metod oceny dokładności pomiarów, walidacji metod badawczych, prezentacji nowych rozwiązań w zakresie techniki współrzędnościowej i kończąc na akredytacji i systemie zarządzania opartym o wymagania ISO 17025.

W celu poprawy jakości procesów produkcyjnych odpowiedzialnych za właściwe monitorowanie i obsługę aparatury pomiarowej oraz procesów kontroli jakości należy zapewnić odpowiedni poziom kompetencji personelu firmy. Dyplom ukończenia oferowanych studiów stanowi gwarancję  posiadania praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu wykonywania pomiarów techniką współrzędnościową.

Studia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów Politechniki Krakowskiej mających obszerne doświadczenie w zakresie tematyki studiów.

Studia podyplomowe "Współrzędnościowa Technika Pomiarowa” trwają dwa semestry i odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Termin przyjmowania kart zgłoszenia upływa 20.09.2020 r. (rekrutacja trwa!!!)

Termin rozpoczęcia studiów – październik 2020r.

Gorąco Polecamy!