Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Maccabees - Pelican
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.04
2015
Wydział Architektury PK będzie współpracował z Tarnowem

Wydział Architektury PK będzie współpracował z Tarnowem

 
Wydział Architektury PK będzie współpracował z Tarnowem
Urząd Miasta Tarnowa będzie współpracował z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej przy tworzeniu koncepcji zagospodarowania poszczególnych obszarów miasta. W ramach porozumienia wykładowcy i studenci WA będą brać udział w dyskusjach z przedstawicielami władz miasta i środowiskiem lokalnych projektantów. Uczelnia zobowiązała się m.in. do wykorzystania w pracach dyplomowych tematyki i lokalizacji zgłoszonych przez miasto.

24 marca br., prezydent Tarnowa Roman Ciepiela podpisał w tej sprawie porozumienie z WA PK, który reprezentowali prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich oraz pełnomocnik dziekana ds. współpracy z władzami samorządowymi i otoczeniem gospodarczym PK dr hab. inż. arch. Katarzyna Paprzyca.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners