Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.11
2017
Współtwórca rewolucji miejskiej w Bogocie na PK

Współtwórca rewolucji miejskiej w Bogocie na PK

 
Współtwórca rewolucji miejskiej w Bogocie na PK
Gil Peñalosa, światowej sławy ekspert w dziedzinie planowania przyjaznych miast, dziś o godz. 13.00 wygłosi wykład na Politechnice Krakowskiej w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24. Wstęp jest wolny.

Gil Peñalosa, współtwórca rewolucji miejskiej w stolicy Kolumbii - Bogocie, inspirował i doradzał decydentom w ponad 200 miastach na całym świecie w zakresie tworzenia miast dynamicznych i przyjaznych dla mieszkańców i przybyszów - niezależnie od ich wieku, płci i statusu społecznego. Skupia się na projektowaniu i użytkowaniu parków i ulic jako wielkich miejsc publicznych, a także zrównoważonej mobilności. Jest założycielem i prezesem organizacji pozarządowej „Miasta 8-80 Cities”, której celem jest pomoc samorządowcom, władzom miast i przedsiębiorcom w tworzeniu miast zaprojektowanych dla osób w każdym wieku (symbolicznie i 8, i 80 lat).

W Krakowie Gil Peñalosa bierze udział w Kongresie „Open Eyes Economy”. We wtorek 14 listopada o godz. 13.00 wygłosi wykład na Politechnice Krakowskiej. W tym samym dniu weźmie udział w debacie na temat nowego zagospodarowania ulicy Krupniczej (Klub „Zet Pe Te” przy ul. Dolnych Młynów, g. 17.00).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners