Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SCORPIONS - Send Me An Angel
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.01
2018
WOŚP gra już 26 lat

WOŚP gra już 26 lat

 
WOŚP gra już 26 lat
Na estradzie „Elektryczne Gitary”, „Pull the Wire” i „Enej”, a dla spragnionych sportowych wrażeń Bieg Wielkich Serc – to tylko niektóre atrakcje krakowskiego 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 14 stycznia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Podczas zeszłorocznego, jubileuszowego Finału WOŚP zebrano 105 570 801,49 zł i tym samym ustanowiono kolejny rekord. W ciągu ostatnich 25 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała już ponad 825 mln zł! Dzięki krakowskim sztabom w ubiegłym roku na konta orkiestrowe trafiło około 1 920 400 zł.

W niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie mnóstwo różnych propozycji, m.in.: koncerty, nauka pierwszej pomocy i licytacje. Scena usytuowana zostanie między Sukiennicami a kościołem św. Wojciecha. W siedzibie Muzeum Narodowego w Krakowie w Sukiennicach zlokalizowany zostanie jeden ze Sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zaprasza w odwiedziny.

Szczegóły dot. WOŚP tutaj.

Posłuchaj także relacji z konferencji prasowej przed 26. Finałem w Krakowie.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners