Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tilt - Runal Juz Ostatni Mur
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.01
2021
Własny Fundusz Stypendialny: nabór wniosków do 15.01.2021

Własny Fundusz Stypendialny: nabór wniosków do 15.01.2021

 
Własny Fundusz Stypendialny: nabór wniosków do 15.01.2021
Program stypendialny jest skierowany do aktywnych naukowo studentów i doktorantów Politechniki Krakowskiej.

O półroczne stypendia mogą się starać studenci i doktoranci, których dorobek powiększy liczbę osiągnięć naukowych PK, m.in. tych ocenianych w procesie ewaluacji dyscyplin naukowych. Prawo do starania się o nowe stypendium ma każdy student i każdy doktorant PK. Podstawą aplikacji jest zgłoszenie maksymalnie dwóch znaczących osiągnięć, które stanowią jedyną podstawę ubiegania się o stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego PK (nie ma żadnych dodatkowych uwarunkowań, np. związanych z terminowanym zaliczaniem kolejnych etapów studiów czy średnią ocen). Ważnym założeniem nowego programu jest, by premiować w nim osiągnięcia studentów, które nie są podstawą przyznania innych stypendiów (np. rektora czy doktoranckich).
 
Wśród punktowanych osiągnięć – zgodnie z przyjętym regulaminem wypłacania stypendiów – są m.in. publikacje naukowe, aktywny udział w realizowanych w PK projektach NCN, NCBiR, UE, patenty zrealizowane w PK, ukończenie i rozliczenie projektu realizowanego w ramach współpracy z FutureLab PKINTECH PK Sp. z o.o. lub Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości PK, wysokie miejsca w konkursach międzynarodowych lub krajowych.
 
Nabory wniosków odbywają się dwa razy w roku – zimą (do 15 stycznia) i wiosną (do 15 maja). W 2021 roku na stypendia z własnego funduszu Politechnika Krakowska przeznaczy 200 tys. zł, po 100 tys. w każdym naborze.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners