Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

Wkrótce startuje rejestracja do konkursu „O Złoty Indeks PK”

Uwaga tegoroczni maturzyści! Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie „O Złoty Indeks PK”, organizowanym w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia.

Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną z dyscyplin. Pierwszych 10 laureatów z każdej otrzyma 100 dodatkowych punktów, a kolejnych 20 osób z listy rankingowej - 50 punktów. Punkty te zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na PK (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Rejestracja rozpocznie się 16 grudnia 2017 r. i potrwa do 18 stycznia 2018 r.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się on-line na platformie e-learningowej w sobotę 20 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00.

Więcej szczegółów: indeks.pk.edu.pl