Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.09
2016
Wkrótce Małopolska Noc Naukowców z udziałem PK

Wkrótce Małopolska Noc Naukowców z udziałem PK

 
Wkrótce Małopolska Noc Naukowców z udziałem PK
30 września odbędzie się kolejna – już 10 edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Politechnika Krakowska zaprasza wszystkich pasjonatów nauki na wydarzenia organizowane przez Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej oraz Wydział Mechaniczny.

W programie wydarzenia znajdą się m.in.: warsztaty, wykłady, pokazy i zwiedzanie laboratoriów. Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej przygotował w tym roku dla miłośników chemii doświadczenia związane ze światłem, niskimi temperaturami (suchy lód, chemiczny kameleon, zimny cukier) i czterema żywiołami. Uczestnicy wydarzenia będą także mieli okazję dowiedzieć się, jak powstają przedmioty codziennego użytku wytwarzane z tworzyw sztucznych oraz kosmetyki.

Na Wydziale Mechanicznym będzie można poznać tajniki budowy materiałów oraz pojazdów, takich jak bolid wyścigowy, elektryczny pojazd miejski czy pojazd dla niepełnosprawnych „Buzz”. Na uczestników czekać także będą: spotkanie z robotem, lot na symulatorze F16 oraz zajęcia na symulatorze tramwaju NGT6.

Szczegółowy program pokazów na Politechnice Krakowskiej znajdziecie tutaj.

Więcej o Małopolskiej Nocy Naukowców na: www.nocnaukowcow.malopolska.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners