Queen - Don't Stop Me Now

Wkrótce Inżynierskie Targi Pracy PK

We wtorek 24 października odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Krakowskiej. Miejscem spotkania studentów z pracodawcami będzie hala sportowa Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17.

Targi potrwają od godz. 10.00 do 15.30. Studenci i absolwenci Politechniki oraz innych uczelni będą mogli m.in. sprawdzić poprawność swoich dokumentów aplikacyjnych oraz znaleźć oferty praktyk i staży.

Inżynierskie Targi Pracy organizuje Biuro Karier PK. Więcej informacji na: www.targi.pk.edu.pl oraz Facebooku.

Patronat honorowy nad targami objął rektor Politechniki Krakowskiej, prof. dr hab. inż. Jan Kazior. Radio "Nowinki" wspiera medialnie tę inicjatywę.