Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Gotye - II edycja Polskiego Festiwalu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.11
2020
Wirtualny finisaż wystawy „Cyberteka”

Wirtualny finisaż wystawy „Cyberteka”

 
Wirtualny finisaż wystawy „Cyberteka”
Muzeum Krakowa zaprasza na wirtualne pożegnanie wystawy „Cyberteka. Kraków – czas i przestrzeń”. Wszystkie wydarzenia zaplanowano na profilu Pałacu Krzysztofory na Facebooku.
Listopad upływa nam pod znakiem pożegnania z wystawą „Cyberteka. Kraków – czas i przestrzeń”. Prezentowana w Pałacu Krzysztofory wystawa stanowi wprowadzenie do przygotowywanej obecnie nowej, stałej ekspozycji. W ostatnich dniach listopada muzealnicy zapraszają do spędzenia czasu z „Cyberteką”.
 
Do 29 listopada na stronie internetowej facebook.com/palackrzysztofory będzie można zobaczyć filmiki i ciekawostki, które przygotowaliśmy muzealnicy. Nie zabraknie także wirtualnego spaceru po wystawie oraz rozmowy na temat powstawania rekonstrukcji cyfrowych dawnej zabudowy Krakowa.

Natomiast w dwie grudniowe soboty, 5 i 19 grudnia, o godz. 11.00 Muzeum Krakowa zaprasza na wirtualną podróż po Stradomiu i Plantach. Wszystko za pośrednictwem profilu Pałacu Krzysztofory na Facebooku.
 
---
fot. Andrzej Janikowski
źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners