Myslovitz - Dla ciebie

Wirtualny Dzień Otwarty PK

W poniedziałek 19 czerwca odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej. W programie prezentacja uczelni, czat na temat rekrutacji i studiów oraz filmy pokazujące życie uczelni.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy odwiedzić 19 czerwca o godz. 13.00 stronę pk.edu.pl i kliknąć w baner wydarzenia, a następnie wejść do jednego z "pokojów", które wkrótce pojawią się na stronie. Dodajmy, że w Wirtualnym Dniu Otwartym można uczestniczyć za pomocą komputera, laptopa oraz urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android lub iOS.