Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Limp Bizkit - Behind Blues Eyes
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.03
2022
{Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej: 7 kwietnia, godz. 10.00-13.00

{Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej: 7 kwietnia, godz. 10.00-13.00

 
{Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej: 7 kwietnia, godz. 10.00-13.00
Wielu tegorocznych maturzystów zastanawia się nad wyborem właściwego kierunku studiów i uczelni. Politechnika Krakowska wychodzi naprzeciw i 7 kwietnia organizuje Dzień Otwarty – wydarzenie, które pozwoli poznać uczelnię, ofertę edukacyjną i zasady rekrutacji. Pozwoli także zobaczyć i posłuchać jak niezwykłymi projektami zajmują się nasi studenci i doktoranci. Dzień Otwarty odbędzie się wirtualnie za pośrednictwem Facebooka.

Wydarzenie rozpocznie o godz. 10.00 i potrwa do 13.00. Wirtualny Dzień Otwarty zostanie podzielony na kilka sekcji. W każdej oddajemy głos naszym studentom i doktorantom. Ponadto, wyemitujemy specjalnie przygotowane materiały, m.in. reportaże, wywiady i prezentacje. W pierwszej sekcji „Oni wiedzą, jak to robić! Poznajcie naszych młodych naukowców” zaprezentujemy nasze wydziały, a także porozmawiamy z naukowcami, którzy – mimo młodego wieku – mają już na swoim koncie znacznie osiągnięcia. Naszym Dniem Otwartym włączamy się też w ogólnopolską akcję „Dziewczyny na Politechniki”, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. W związku z tym druga część WDO pn. „Siła Kobiet” będzie poświęcona paniom. Ze studentkami, absolwentkami oraz pracownicami uczelni podyskutujemy m.in. o stereotypach związanych z płcią i studiami technicznymi oraz o innowacyjnych osiągnięciach badaczek z Politechniki Krakowskiej. 
 
W trzeciej sekcji „Razem zawsze łatwiej! Wspieramy naszych studentów” skupimy się na możliwie szerokim zaprezentowaniu życia studenckiego. Podyskutujemy z przedstawicielami kół naukowych i FutureLab – specjalnej jednostki PK, która wspiera kreatywnych studentów. Przedstawimy działalność Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej oraz możliwości wymiany studenckiej. Nie zabraknie miejsca na sport, o którym porozmawiamy ze studentami-sportowcami z AZS PK. Ponieważ studia dla wielu młodych ludzi wiążą się z przeprowadzką do innego miasta, także i ten ważny aspekt znajdzie swoje miejsce w czasie naszego WDO. „Życie w Krakowie. Praktyczne rady od naszych studentów” to tytuł ostatniej części wydarzenia, w której zaprezentujemy Osiedle Studenckie PK oraz praktyczne wskazówki od osób mieszkających w akademikach i tych wynajmujących mieszkanie. 
 
Przez cały Wirtualny Dzień Otwarty pracownicy PK będą odpowiadać na pytania widzów.
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners