Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - My Hero
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.03
2021
Wirtualny Dzień Kobiet z SSPK

Wirtualny Dzień Kobiet z SSPK

 
Wirtualny Dzień Kobiet z SSPK
Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej serdecznie zaprasza na przygotowane specjalnie z okazji Dnia Kobiet wydarzenie: E-Dzień Kobiet z SSPK!

 

8 marca 2021 o godz. 20.00 w Klubie Kwadrat odbędzie się koncert online, transmitowany zarówno na fanpage'u Samorządu oraz na kanale Youtube. Gwiadami wieczoru będą:

Kuba Jurzyk - znany i wszechstronny wokalista, związany ze Studiem Accantus, finalista IV edycji programu X Factor i aktor głosowy, współpracujący m.in z Disney Polska.

Golden Gate String Quartet - kwartet specjalizujący się w wykonaniach znanych dzieł muzyki klasycznej, filmowej i musicalowej oraz coverów największych przebojów muzyki popularnej.

Adam Pietrzak - akompaniator i kompozytor, pisze i aranżuje muzykę dla zespołów wokalnych oraz chórów.

Zapraszamy gorąco do udziału!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners