Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Box - Chenko
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.11
2020
Wirtualne Targi Pracy Politechniki Krakowskiej

Wirtualne Targi Pracy Politechniki Krakowskiej

 
Wirtualne Targi Pracy Politechniki Krakowskiej
18 listopada br. odbędą się Wirtualne Branżowe Targi Pracy w ramach projektu PIKAP realizowanego przez Biuro Karier Politechniki Krakowskiej.
Cieszące się dużym zainteresowaniem pracodawców i studentów, coroczne Targi Pracy PK nie mogły się odbyć ze względu na epidemię koronawirusa. Jednak wirtualna propozycja jest równie ciekawa. 
 
Projekt PIKAP (Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki) współfinansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER 2014-2020). Przystąpić do niego mogą studenci czterech ostatnich semestrów wszystkich kierunków studiów I i II stopnia, które są realizowane na Politechnice Krakowskiej. Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. – Jednym z głównych założeń projektu jest dokonanie bilansu kompetencji studentek i studentów PK. Wykonujemy testy diagnostyczne dobrane do odpowiednich stanowisk pracy. Każdy uczestnik projektu, który podejdzie do testu, uzyska informację na temat tego, czy kompetencje, które posiada są już na odpowiednim poziomie i czy są adekwatne do stanowiska pracy na które chciałby aplikować – tłumaczy kierownik Biura Karier PK dr Maja Ziętara. 
 
Bilans kompetencji daje możliwość poznania swoich mocnych stron oraz świadomego pokierowania rozwojem osobistym i zawodowym. Od strony praktycznej, polega na wypełnieniu jednego lub kilku testów, na specjalnie do tego zaprojektowanej platformie internetowej. Testy dobierane są indywidualnie w oparciu o rozmowę z doradcą zawodowym. Badanie zakłada kilka scenariuszy, a skorzystać mogą na nim zarówno osoby zdecydowane co do kierunku rozwoju swojej kariery, jak i studenci, którzy jeszcze poszukują pomysłu na idealne dla siebie miejsce pracy. Projekt PIKAP to także szkolenia, których tematyka odpowiada obszarom kompetencyjnym, diagnozowanym podczas indywidualnego doradztwa. W ramach projektu odbywały się też kilkukrotnie branżowe targi pracy. Obecnie cały proces rejestracji oraz konsultacji dokumentów aplikacyjnych i symulacji rozmów przebiega zdalnie. – Serdecznie zapraszamy do udziału w PIKAP. Warto skorzystać z konsultacji z doradcami i dobrze przygotować się do procesów rekrutacyjnych – mówi Maja Ziętara. 
 
Wirtualne Targi Pracy PK odbędą się w środę 18 listopada w godz. 9.00-16.00. Uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać za pośrednictwem platformy internetowej z przedstawicielami różnych firm (m.in. Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A., Air Liquide Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Forglass Sp. z o.o., Mota-Engil Central Europe S.A., Motorola Solutions Systems Polska, Grupa ZUE S.A.), a także sprawdzić aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Targi to też świetna okazja, by skonsultować ze specjalistami swoje CV lub wziąć udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej. 
 
Zgłoszenia do udziału w targach można przesyłać drogą elektroniczną na adres: pikap@pk.edu.pl
 
Więcej o projekcie PIKAP i targach pracy tutaj
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners