KASABIAN - Goodbye Kiss

Wirtualne Salony Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej

Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej wezmą udział we wrześniowych Salonach Maturzystów, które odbędą się online. Wirtualne stoisko PK będzie czekało na kandydatów na studia jutro, 17 września, podczas Małopolskiego Salonu Maturzystów, a także 18 września (Lubelski i Podkarpacki Salon Maturzystów) i 30 września (Śląski Salon Maturzystów).

W czwartek i piątek pracownicy Działu Promocji Politechniki Krakowskiej w godz. 10.00-19.00 będą do dyspozycji osób, które w 2021 r. przystąpią do egzaminu dojrzałości, a także wszystkich zainteresowanych studiami. Pytania dotyczące uczelni można wtedy kierować za pośrednictwem chatu. Odwiedzający wirtualne stoisko PK obejrzą ciekawe materiały wideo, dzięki którym poznają Politechnikę i naszych studentów. Przygotowaliśmy również filmy zrealizowane w naszych laboratoriach przez znanych Youtuberów z kanałów: Kamil in Travel, Ziemniak TV, Tivolt oraz DisStream. Ponadto, każdy będzie mógł pobrać „Informator dla kandydatów na studia”, w którym znajdzie m.in. szczegółową ofertę dydaktyczną, zasady rekrutacji oraz opisy poszczególnych kierunków studiów.

W Salonach Maturzystów można uczestniczyć po dokonaniu wcześniejszej rejestracji. Podajemy linki do targów, w których weźmie udział Politechnika Krakowska:

Organizatorem Salonów Maturzystów, które doczekały się już 14. edycji, jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”. W komitecie honorowym wydarzenia zasiedli: minister nauki i szkolnictwa wyższego Wojciech Murdzek, minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk.

Na zdjęciu, Krakowski Salon Maturzystów w 2019 r. / fot. Jan Zych