Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.09
2020
Wirtualne Salony Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej

Wirtualne Salony Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej

 
Wirtualne Salony Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej
Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej wezmą udział we wrześniowych Salonach Maturzystów, które odbędą się online. Wirtualne stoisko PK będzie czekało na kandydatów na studia jutro, 17 września, podczas Małopolskiego Salonu Maturzystów, a także 18 września (Lubelski i Podkarpacki Salon Maturzystów) i 30 września (Śląski Salon Maturzystów).

W czwartek i piątek pracownicy Działu Promocji Politechniki Krakowskiej w godz. 10.00-19.00 będą do dyspozycji osób, które w 2021 r. przystąpią do egzaminu dojrzałości, a także wszystkich zainteresowanych studiami. Pytania dotyczące uczelni można wtedy kierować za pośrednictwem chatu. Odwiedzający wirtualne stoisko PK obejrzą ciekawe materiały wideo, dzięki którym poznają Politechnikę i naszych studentów. Przygotowaliśmy również filmy zrealizowane w naszych laboratoriach przez znanych Youtuberów z kanałów: Kamil in Travel, Ziemniak TV, Tivolt oraz DisStream. Ponadto, każdy będzie mógł pobrać „Informator dla kandydatów na studia”, w którym znajdzie m.in. szczegółową ofertę dydaktyczną, zasady rekrutacji oraz opisy poszczególnych kierunków studiów.

W Salonach Maturzystów można uczestniczyć po dokonaniu wcześniejszej rejestracji. Podajemy linki do targów, w których weźmie udział Politechnika Krakowska: 
 
 
Organizatorem Salonów Maturzystów, które doczekały się już 14. edycji, jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”. W komitecie honorowym wydarzenia zasiedli: minister nauki i szkolnictwa wyższego Wojciech Murdzek, minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk. 
 
 
Na zdjęciu, Krakowski Salon Maturzystów w 2019 r. / fot. Jan Zych
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners