Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various - T.Love / Warszawa
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.03
2021
Wirtualne Dni Otwarte Politechniki Krakowskiej rozpoczynają się już dziś!

Wirtualne Dni Otwarte Politechniki Krakowskiej rozpoczynają się już dziś!

 
Wirtualne Dni Otwarte Politechniki Krakowskiej rozpoczynają się już dziś!
W piątek (26 marca) i sobotę (27 marca) tegoroczni maturzyści będą mogli lepiej poznać Politechnikę Krakowską. Uczelnia zaprasza na Wirtualne Dni Otwarte, które w tym roku odbędą się na facebookowych profilach PK i Samorządu Studentów PK.

W piątek (26 marca) w godz. 9.30-15 ofertę studiów, stypendiów, stażów i praktyk studenckich, wyjazdów zagranicznych, rozwijania pasji sportowych  i artystycznych przedstawią pracownicy i  studenci PK. 
 
Sobotnie wydarzenie pn. „Poznaj Polibudę Krakowską” organizuje od godz. 17.30 na swoim FB  i na kanale YouTube Samorząd Studencki PK. To okazja do wyjątkowych spotkań maturzystów ze studentami Politechniki.  Wydarzenie uwieńczy koncert-niespodzianka online na żywo od godz. 20 z Klubu Kwadrat. Gwiazdą wieczoru będzie finalista The Voice of Poland.
 
W piątek 26 marca w godz. 9.30 -15 na Facebooku Politechniki Krakowskiej na maturzystów czekają filmy i prezentacje dotyczące kierunków studiów na 8 wydziałach uczelni, spotkania z naukowcami i studentami, a także czaty „na żywo” z ekspertami PK, którzy udzielą odpowiedzi na pytania o zasady rekrutacji, egzaminy, stypendia, wyjazdy zagraniczne, staże i praktyki studenckie. W letniej rekrutacji Politechnika Krakowska zaoferuje ponad 30 kierunków studiów I stopnia w j. polskim i angielskim. Nabór będzie się odbywał od czerwca do września.
 
W sobotę 27 marca studenci Politechniki zapraszają młodszych kolegów na wydarzenie online „Poznaj Polibudę Krakowską (od godz. 17.30). Organizuje je Samorząd Studencki za pośrednictwem swoich kanałów na FB i Youtube oraz specjalnej strony internetowej poznajpk.pl. - Studenckie studio online będzie zorganizowane na wzór popularnych telewizji śniadaniowych, będziemy prezentować reportaże filmowe przeplatane rozmowami na żywo z gośćmi - naszymi studentami - wynalazcami, stypendystami uczelni, sportowcami, artystami. Chcemy pokazać, że na Politechnice Krakowskiej nie tylko zdobywamy świetne wykształcenie, ale mamy też możliwość rozwijania swoich pasji – mówi Krzysztof Pszczółka, przewodniczący Samorządu Studenckiego PK. Podczas całego wydarzenia maturzyści będą  mogli spotkać się ze studentami w wirtualnych pokojach, dedykowanych wszystkim kierunkom studiów na PK oraz życiu studenckiemu (akademiki, stypendia, sport, organizacje studenckie). A o godz. 20 rozpocznie się koncert-niespodzianka online, transmitowany z Klubu Kwadrat. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowany polski wokalista, finalista The Voice of Poland.
 
Wydarzenia na FB:
Więcej informacji także na stronach Politechniki Krakowskiej oraz Poznajpk.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners