David Guetta Feat. Sia - David Guetta Feat. Sia - She Wolf (Falling To Pieces) - Radio Edit

Wirtualne Dni Otwarte Politechniki Krakowskiej rozpoczynają się już dziś!

W piątek (26 marca) i sobotę (27 marca) tegoroczni maturzyści będą mogli lepiej poznać Politechnikę Krakowską. Uczelnia zaprasza na Wirtualne Dni Otwarte, które w tym roku odbędą się na facebookowych profilach PK i Samorządu Studentów PK.

W piątek (26 marca) w godz. 9.30-15 ofertę studiów, stypendiów, stażów i praktyk studenckich, wyjazdów zagranicznych, rozwijania pasji sportowych  i artystycznych przedstawią pracownicy i  studenci PK.

Sobotnie wydarzenie pn. „Poznaj Polibudę Krakowską” organizuje od godz. 17.30 na swoim FB  i na kanale YouTube Samorząd Studencki PK. To okazja do wyjątkowych spotkań maturzystów ze studentami Politechniki.  Wydarzenie uwieńczy koncert-niespodzianka online na żywo od godz. 20 z Klubu Kwadrat. Gwiazdą wieczoru będzie finalista The Voice of Poland.

W piątek 26 marca w godz. 9.30 -15 na Facebooku Politechniki Krakowskiej na maturzystów czekają filmy i prezentacje dotyczące kierunków studiów na 8 wydziałach uczelni, spotkania z naukowcami i studentami, a także czaty „na żywo” z ekspertami PK, którzy udzielą odpowiedzi na pytania o zasady rekrutacji, egzaminy, stypendia, wyjazdy zagraniczne, staże i praktyki studenckie. W letniej rekrutacji Politechnika Krakowska zaoferuje ponad 30 kierunków studiów I stopnia w j. polskim i angielskim. Nabór będzie się odbywał od czerwca do września.

W sobotę 27 marca studenci Politechniki zapraszają młodszych kolegów na wydarzenie online „Poznaj Polibudę Krakowską (od godz. 17.30). Organizuje je Samorząd Studencki za pośrednictwem swoich kanałów na FB i Youtube oraz specjalnej strony internetowej poznajpk.pl. - Studenckie studio online będzie zorganizowane na wzór popularnych telewizji śniadaniowych, będziemy prezentować reportaże filmowe przeplatane rozmowami na żywo z gośćmi - naszymi studentami - wynalazcami, stypendystami uczelni, sportowcami, artystami. Chcemy pokazać, że na Politechnice Krakowskiej nie tylko zdobywamy świetne wykształcenie, ale mamy też możliwość rozwijania swoich pasji – mówi Krzysztof Pszczółka, przewodniczący Samorządu Studenckiego PK. Podczas całego wydarzenia maturzyści będą  mogli spotkać się ze studentami w wirtualnych pokojach, dedykowanych wszystkim kierunkom studiów na PK oraz życiu studenckiemu (akademiki, stypendia, sport, organizacje studenckie). A o godz. 20 rozpocznie się koncert-niespodzianka online, transmitowany z Klubu Kwadrat. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowany polski wokalista, finalista The Voice of Poland.

Wydarzenia na FB:
Więcej informacji także na stronach Politechniki Krakowskiej oraz Poznajpk.pl