Turbo - Dorosle dzieci

Wiosenne Dni Kariery

22 marca w Krakowie odbędą się po raz kolejny Dni Kariery, jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów. Organizatorem wydarzenia, które już od ponad 25 lat gości wiosną w 9 największych ośrodkach akademickich w Polsce jest AIESEC.

Dni Kariery umożliwiają poszukującym pracę i pracodawcom bezpośredni kontakt, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza firmom okazję do przekonania potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji.

Miejscem tegorocznych Dni Kariery w Krakowie będzie Pawilon Sportowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 16.00.

Więcej o Dniach Kariery oraz możliwość zapisu na stronie: dnikariery.pl

Posłuchaj rozmowy z Wiktorią Mioduną z AIESEC nt. Dni Kariery i innych działań podejmowanych przez tę organizację.