Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Muse - Feeling Good
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.03
2018
Wiosenne Dni Kariery

Wiosenne Dni Kariery

 
Wiosenne Dni Kariery
22 marca w Krakowie odbędą się po raz kolejny Dni Kariery, jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów. Organizatorem wydarzenia, które już od ponad 25 lat gości wiosną w 9 największych ośrodkach akademickich w Polsce jest AIESEC.

Dni Kariery umożliwiają poszukującym pracę i pracodawcom bezpośredni kontakt, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza firmom okazję do przekonania potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji.

Miejscem tegorocznych Dni Kariery w Krakowie będzie Pawilon Sportowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 16.00.

Więcej o Dniach Kariery oraz możliwość zapisu na stronie: dnikariery.pl

Posłuchaj rozmowy z Wiktorią Mioduną z AIESEC nt. Dni Kariery i innych działań podejmowanych przez tę organizację.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners