Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.08
2021
WIL wyróżniony przez BUILDER w 2021!

WIL wyróżniony przez BUILDER w 2021!

 
WIL wyróżniony przez BUILDER w 2021!
Ogłoszono wyniki Rankingu TOP 10 FOR THE FUTURE, przygotowanego przez miesięcznik „Builder” na podstawie aktywności studentów oraz inicjatyw własnych poszczególnych wydziałów budownictwa w programie edukacyjnym „Builder for the Future”.


Z dumą przekazujemy kolejne doskonałe wiadomości z Wydziału Inżynierii Lądowej. Po tym jak kierunek Transport został wyróżniony w rankingu magazynu Perspektywy, tym razem sukces święci Budownictwo, które uplasowało się w TOP 10 prestiżowego miesięcznika Builder.

Znakomita informacja został zauważona przez Władze Wydziału, które mają ambitne plany związane z nadchodzącym wielkimi krokami rokiem akademickim 2021/22 - jak zapowiadają: "mamy nadzieję, że poluzowanie obostrzeń epidemicznych w najbliższym czasie pozwoli na skorzystanie w większym zakresie z bogatego Programu Builder 4 the Future i do wykorzystania wielu jego inicjatyw, bo dają szansę studentom na zdobywanie i poszerzanie wiedzy praktycznej, specjalistycznej oraz kompetencji i umiejętności niezbędnych do pracy w zawodzie oraz w budowaniu kariery zawodowej".

Przypomnijmy Politechnika Krakowska i jej oferta dydaktyczna, w bieżącym roku doskonale radzi sobie w zestawieniach i badaniach. Niespełna miesiąc temu w kategorii kierunków studiów inżynierskich, dostrzeżony został Transport, którego zajęcia również realizowane są na WIL PK - specjalność odznaczono srebrnym medalem Rankingu Perspektywy. Co ważne podkreślenia, to awans w stosunku do roku 2020, kiedy to w tym samym zestawieniu kierunek zakończył rywalizację na najniższym stopniu podium.

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners