THE HIVES - Go Right Ahead

WIL PK i rynek kolejowy

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej planuje wykształcić fachowe kadry rynku kolejowego. Na studentów budownictwa czekają comiesięczne stypendia, płatne staże i praktyki oraz gwarancja zatrudnienia w firmach branży kolejowej.

Studenci będą kształceni przez dydaktyków PK i specjalistów-praktyków z firm zgodnie z przygotowanym wspólnie programem kształcenia. W planach są m.in.: specjalistyczne wykłady i ćwiczenia związane z budownictwem kolejowym. Studenci będą brać udział w  wyjazdach tematycznych i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tok studiów pierwszych absolwentów włączonych do tego projektu już trwa. Wejdą na rynek pracy w 2019 r. Kandydaci zainteresowani rekrutacją do udziału w programie stypendialnym na kierunku budownictwo i udziałem w kształceniu zamawianym przez pracodawców więcej informacji znajdą na stronie wil.pk.edu.pl oraz w dziekanacie Wydziału (ul. Warszawska 24).

Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej Politechniki Krakowskiej.