Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Janek Samolyk - Portrait of a drunk tunesmith
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.04
2018
WIL PK i rynek kolejowy

WIL PK i rynek kolejowy

 
WIL PK i rynek kolejowy
Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej planuje wykształcić fachowe kadry rynku kolejowego. Na studentów budownictwa czekają comiesięczne stypendia, płatne staże i praktyki oraz gwarancja zatrudnienia w firmach branży kolejowej.

Studenci będą kształceni przez dydaktyków PK i specjalistów-praktyków z firm zgodnie z przygotowanym wspólnie programem kształcenia. W planach są m.in.: specjalistyczne wykłady i ćwiczenia związane z budownictwem kolejowym. Studenci będą brać udział w  wyjazdach tematycznych i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa.   

Tok studiów pierwszych absolwentów włączonych do tego projektu już trwa. Wejdą na rynek pracy w 2019 r. Kandydaci zainteresowani rekrutacją do udziału w programie stypendialnym na kierunku budownictwo i udziałem w kształceniu zamawianym przez pracodawców więcej informacji znajdą na stronie wil.pk.edu.pl oraz w dziekanacie Wydziału (ul. Warszawska 24).

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej Politechniki Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners