Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Snow Patrol - This Isn't Everything You Are (Radio Edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.03
2018
Wieża Mariacka zamknięta z powodu mrozu

Wieża Mariacka zamknięta z powodu mrozu

 
Wieża Mariacka zamknięta z powodu mrozu
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne, zwiedzanie wieży Mariackiej w Krakowie jest niemożliwe. Turyści będą mogli znów podziwiać Rynek Główny z wysokości wieży od czwartku 8 marca.

W marcu zwiedzanie hejnalicy będzie możliwe tylko w wybrane dni tygodnia: czwartki, piątki i soboty w godz. 9.00-17.30 z przerwą między 11.40 a 13.10. Na wieżę wybierają się grupy dziesięcioosobowe, co 30 minut.
Od kwietnia dni i godziny zwiedzania ponownie ulegną zmianie, aby powrócić do poprzedniego rytmu w listopadzie. W styczniu i lutym wieża rokrocznie jest zamknięta.

Źródło:

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-z-powodu-mrozu-wieza-mariacka-zamknieta-dla-turystow,4553356,artgal,t,id,tm.html

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners