Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Apocalyptica ft. Corey Taylor - I'm Not Jesus
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.10
2018
Wielka Lekcja Ekologii

Wielka Lekcja Ekologii

 
Wielka Lekcja Ekologii
W poniedziałek 8 października w Tauron Arenie Kraków odbędzie się lekcja ekologii, której współorganizatorem jest Politechnika Krakowska. Prezentacje, panele edukacyjne, wykłady - wydarzenie potrwa od 9:30 do 17:00, wstęp wolny.

Jak wyglądają i funkcjonują nowoczesne, ekologiczne autobusy? Jakie rośliny są w stanie pochłaniać smog? Jak mądrze segregować odpady? Odpowiedzi na te pytania zostaną zaprezentowane podczas poniedziałkowego wydarzenia w Tauron Arenie Kraków.

Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie proekologicznych działań realizowanych na rzecz mieszkańców Krakowa przez Gminę Miejską Kraków i miejskie spółki komunalne.

Organizatorom w szczególności zależy na pokazaniu tych działań dzieciom i młodzieży. Lekcja ekologii w Tauron Arenie Kraków rozpocznie się w poniedziałek 8 października br. o godz. 9.30 i potrwa do godz. 17.00. Panel edukacyjny przygotowany przez Wydział Inżynierii Środowiska PK odbędzie się o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej Zachodniej na poziomie B.

Wydarzenie współorganizują Politechnika Krakowska, Urząd Miasta Krakowa, Ogród Botaniczny UJ, Zarząd Zieleni Miejskiej oraz firmy Urbanika Farms i Technitel Polska S.A. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej oraz facebook'u wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners