Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - I Don't Love You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.06
2018
„Wibroszyn 2018” i jubileusz prof. Krzysztofa Stypuły

„Wibroszyn 2018” i jubileusz prof. Krzysztofa Stypuły

 
„Wibroszyn 2018” i jubileusz prof. Krzysztofa Stypuły
W dniach 21-22 czerwca na PK odbędzie się XIII Seminarium pt. „Wpływ hałasu i drgań wywołanych eksploatacją transportu szynowego na budynki i ludzi w budynkach - diagnostyka i zapobieganie – Wibroszyn 2018”. W tym roku wydarzenie połączono z jubileuszem prof. dr hab. inż. Krzysztofa Stypuły.

Seminarium jest przeznaczone dla osób zajmujących się zarządzaniem transportem szynowym, projektowaniem, eksploatacją tras kolejowych, tramwajowych lub metra. Poruszone będą również tematy ochrony środowiska w terenie zabudowanym. Będzie można posłuchać o aktualnych trendach tej dziedziny przemysłu, a także metodach pomiaru hałasu i drgań, generowanych przez przejazd pojazdu.

Drugiego dnia odbędzie się jubileusz prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Stypuły, absolwenta Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej (obecnie Wydział Inżynierii Lądowej) i Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Rolniczy). Profesor Stypuła jest znanym i cenionym specjalistą w dziedzinie badań statyki i dynamiki budowli. Ponadto jest współautorem norm dotyczących wpływu drgań na budynki i ludzi wewnątrz.

Organizatorem XIII Seminarium „Wibroszyn 2018” jest Instytut Mechaniki Budowli na Wydziale Inżynierii Lądowej PK. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners