Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.06
2022
Weź udział w europejskiej ankiecie dot. studiowania!

Weź udział w europejskiej ankiecie dot. studiowania!

 
Weź udział w europejskiej ankiecie dot. studiowania!
Politechnika Krakowska bierze udział w VIII edycji projektu badawczego EUROSTUDENT, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy.
Cykliczny charakter pomiaru pozwala na uchwycenie trendów, których znajomość jest przydatna w kształtowaniu polityki publicznej w sektorach szkolnictwa wyższego. Każdy student PK ma możliwość wyrażenia swojej opinii poprzez udział w ankiecie. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje tylko 20 minut. 
 
Nad metodologią badania prowadzonego w ramach projektu EUROSTUDENT czuwa zespół złożony z przedstawicieli wszystkich państw uczestniczących, pod kierunkiem badaczy z Niemiec, Austrii i Holandii. Polska bierze udział w projekcie już po raz piąty. Badaniem realizowanym metodą ankiety internetowej objętych zostanie co najmniej 10 tys. studentów. Na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki przeprowadza je niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o., która gwarantuje studentom pełną dyskrecję i poufność. Wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych statystyk.
 
Badanie EUROSTUDENT skierowane jest do wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zaproszone są osoby studiujące zarówno stacjonarnie, jak i niestacjonarnie, a także studiujące na odległość (studia prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość).
 
Ze względu na dużą liczbę krajów biorących udział w projekcie, raport porównawczy podsumowujący wyniki badania w Europie zostanie opublikowany wiosną 2024 r. Raport polskojęzyczny z poprzedniej edycji badania dostępny jest na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/podsumowanie-projektu-eurostudent-vii
 
Opracowania tematyczne oraz raporty porównawcze dostępne są na stronie: www.eurostudent.eu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ankieta dostępna jest do końca czerwca. Zaleca się wypełnianie jej na ekranie większym niż w smartfonie. 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners