Radio Nowinki PK - Serwis Informacyjny

Webinary CTT PK

Zapraszamy na spotkania online RPK CTT PK zatytułowane: "Horyzont 2020 w obliczu COVID - 19: działania KE oraz realizacja projektów" oraz "Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Komisji Europejskiej."
"Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Komisji Europejskiej."

Regionalny Punkt Kontaktowy Programow Badawczych UE przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska (RPK CTT PK) serdecznie zaprasza na webinar, podczas ktorego dowiedza sie Panstwo jak dolaczyc do grona ekspertow KE oraz z jakimi obowiazkami wiaze sie ta funkcja. Podczas prezentacji zostanie przedstawiony rowniez proces rejestracji w bazie ekspertow KE.

Zachecamy do udzialu  wszystkie osoby majace doswiadczenie w danej dziedzinie naukowej lub w biznesie.
Potrzebni są naukowcy, przedsiebiorcy, innowatorzy, doradcy, finansisci.
Po spotkaniu zapraszamy na 30-minutowy czat z Prezenterem - Pania Magdalena
Wojtowicz, RPK CTT PK.

Webinar odbedzie sie 25 maja br. w godzinach 10:30 - 11:45
Plan spotkania:
10:30 - 11:15 - prezentacja
11:15 - 11:45 - czat z Prezenterem

"Horyzont 2020 w obliczu COVID - 19: działania KE oraz realizacja projektów"

RPK CTT PK serdecznie zaprasza na szkolenie (webinar) dotyczace dzialan Komisji
Europejskiej oraz realizacji projektow w ramach Horyzontu 2020 w obliczu pandemii
COVID-19.

Data spotkania: 20.05.2020, godz. 13:00 - 14:30

W pierwszej czesci webinaru dowiedza sie Panstwo o konkursach, narzedziach oraz inicjatywach Komisji Europejskiej, ktore dedykowane są walce z koronawirusem, podczas drugiej czesci spotkania przedstawimy Panstwu zasady realizacji projektow z Horyzontu 2020 w zwiazku z obecna sytuacja pandemii.

Po zakonczeniu prezentacji zapraszamy na 30-minutowy czat z naszymi prelegentkami - z Pania Anna Armula oraz z Pania Magdalena Wojtowicz - ekspertki RPK CTT PK

Plan szkolenia:
13:00 - 13:30 - prezentacja konkursow, narzedzi oraz inicjatyw KE, Magdalena