Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Makowiecki Band - Can't Get You Out Of My Head
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.07
2017
We wrześniu na „Adapciaka”

We wrześniu na „Adapciaka”

 
We wrześniu na „Adapciaka”
Zostałeś studentem Politechniki Krakowskiej, nie znasz Krakowa, chcesz zintegrować się z nowym środowiskiem? Nic prostszego. Samorząd Studencki PK zaprasza na obóz integracyjny „Adapciak”, który odbędzie się w dniach 13-17 września w Andrzejówce koło Muszyny.

Podobnie jak w zeszłym roku na uczestników czeka najpierw pobyt w Krakowie, podczas którego będą mieli okazję zwiedzić miasto, wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz grze miejskiej, a także poznać kampus Politechniki Krakowskiej i spotkać się z władzami uczelni.

W drugiej części „Adapciaka”, a więc podczas wyjazdu do Andrzejówki zaplanowane są imprezy o charakterze rekreacyjno-sportowym, gry, a także warsztaty integracyjne.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2017” znajdziecie na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl. Odwiedźcie też fanpage.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners