Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

OneRepublic - Marchin On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.06
2018
Wczoraj ruszyła rekrutacja na PK

Wczoraj ruszyła rekrutacja na PK

 
Wczoraj ruszyła rekrutacja na PK
W poniedziałek 4 czerwca na Politechnice Krakowskiej rozpoczęła się rekrutacja. W ofercie uczelni na rok akademicki 2018/2019 na dostosowanych do obecnych potrzeb rynku pracy kierunkach studiów znalazło się prawie 5 tysięcy miejsc.

Według statystyk, absolwenci PK w 90 procentach znajdują pracę do pół roku po ukończeniu studiów. Większość z nich znajduje zatrudnienie w zawodzie jeszcze przed ukończeniem studiów magisterskich.

Za swoje wynalazki studenci i pracownicy naukowi PK są nagradzani na wystawach innowacji w kraju i zagranicą. Inteligentny inhalator dla astmatyków, bolid wyścigowy, system ostrzegania przed gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi - to kilka przykładów niezwykłych osiągnięć tylko z ostatniego roku. Uznanie zdobyły także śmiałe projekty architektoniczne, w tym koncepcja składanego wieżowca i wizja rozwoju miasta Brasilia.

Rekrutacja odbywa się elektronicznie za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie internetowej uczelni pod adresem www.pk.edu.pl, w dziale „Rekrutacja”. W serwisie rekrutacyjnym można znaleźć wykaz i wzory wszelkich potrzebnych dokumentów, harmonogram oraz ofertę edukacyjną poszczególnych wydziałów. Pomocny będzie także dedykowany kandydatom portal: maturzysta.pk.edu.pl, gdzie znaleźć można pozostałe potrzebne informacje.
Pierwsze wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 11 lipca br.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners