Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

sanah i Kwiat Jabloni - Szary swiat
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.04
2015
Warszawskie Dni Informatyki – rekordowa frekwencja, najwięksi pracodawcy w branży i atrakcyjne warsztaty

Warszawskie Dni Informatyki – rekordowa frekwencja, najwięksi pracodawcy w branży i atrakcyjne warsztaty

 
Warszawskie Dni Informatyki, największe informatyczne wydarzenie w Polsce, już na nami. Do historii przejdzie rekordowa frekwencja – w tym roku odwiedziło je pięć tysięcy osób!


Warszawskie Dni Informatyki odbyły się w dniach 24-25 marca 2015 na Politechnice Warszawskiej i była to szósta edycja eventu. Jak co roku, organizatorzy wyszli naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom uczestników – oprócz ścieżek tematycznych znanych z ubiegłych edycji, takich jak Web Development czy IT Management, przygotowali nowe ścieżki, m.in. Mobile Development oraz Business Applications.
Ogromnym zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się warsztaty, które pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem ekspertów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Na życzenie uczestników liczba warsztatów oraz dostępnych miejsc wyjątkowo została podwojona!

Wydarzeniem towarzyszącym, które również przyciągnęło rzesze zainteresowanych, była Giełda Pracy IT. Ponad 30 największych pracodawców rekrutujących do IT przedstawiło 1000 ofert praktyk, staży i pracy – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Istotnym elementem Warszawskich Dni Informatyki był również Panel Rektorski w Senacie Rzeczypospolitej, na którym spotkali się rektorzy uczelni warszawskich, przedstawiciele biznesu oraz aktywni studenci z samorządów i kół naukowych. Tematem przewodnim był e-learning. Zastanawiano się także, czy Polska jest na rozdrożu – czy naukę w obecnej strukturze gospodarczej można zapisać ciągle po stronie „szanse”, czy już po stronie „problemy”?
Rekordowa frekwencja i aktywny udział w WDI 2015 pozwalają wierzyć organizatorom, że chęć nauki i postawa uczestników to zdecydowanie „szanse” i wielki potencjał!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners