Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - 04 Running Down The Aisle
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.03
2018
Warszawskie Dni Informatyki

Warszawskie Dni Informatyki

 
Warszawskie Dni Informatyki
Już w najbliższy wtorek 27 marca startuje jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej spotkań studentów, ekspertów i pasjonatów branży IT. Trwające dwa dni wydarzenie będzie mieć miejsce na kampusie Politechniki Warszawskiej.

To spotkanie można przedstawić jako obszerną i wyczerpującą konferencję złożoną z prezentacji, paneli dyskusyjnych, konsultacji z ekspertami i warsztatów. Ich tematyką będzie m.in. programowanie, testowanie oprogramowania, bazy danych, bezpieczeństwo IT i Project Managment.
Warszawskie Dni Informatyki to również równolegle trwająca Giełda Pracy IT. Poza tym odbędzie się panel dyskusyjny Ministrów, Senatorów, Rektorów oraz przedstawicieli świata biznesu, WDI After Party oraz liczne konkursy i atrakcje.

Rejestrację online oraz więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners