Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.11
2022
„Wampiriada” powraca na PK. W poniedziałek zawita do Klubu „Kwadrat"

„Wampiriada” powraca na PK. W poniedziałek zawita do Klubu „Kwadrat"

 
„Wampiriada” powraca na PK. W poniedziałek zawita do Klubu „Kwadrat"
W poniedziałek 28 listopada Klub „Kwadrat” stanie się punktem pobrań w związku z kolejną edycją akcji honorowego oddawania krwi „Wampiriada”. Krew będzie można oddać w godz. 9.00-14.00. Akcję organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

Tegoroczna „Wampiriada” odbywa się pod hasłem PUMP IT. Akcji oddawania krwi będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje przyciągające potencjalnych krwiodawców takie jak drobne upominki w postaci gadżetów, bonów rabatowych itp.

 
„Wampiriada” to krajowa akcja charytatywna, której celem jest uświadamianie społeczeństwa o tym, jak można pomóc innym poprzez oddawanie krwi czy szpiku kostnego. Akcja promuje także ideę dobroczynności i zdrowego trybu życia. Na Politechnice Krakowskiej odbywa się już od 22 lat. Jej pomysłodawcą i organizatorem był Przemysław Miłoń, ówczesny przewodniczący NZS PK. Stronę wydarzenia można odwiedzić na Facebooku.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners