Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Of Monsters and Men - Little Talks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.06
2018
Walki robotów

Walki robotów

 
Walki robotów
W piątek 15 czerwca w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” na głównym kampusie PK przy ul. Warszawskiej odbędzie się finał konkursu „Diversity".

Częścią atrakcji będzie rywalizacja robotów skonstruowanych przez uczestników konkursu - uczniów szkół średnich z całej Polski. Aby zakwalifikować się do finału, należało zaprojektować, skonstruować i zaprogramować roboty, które następnie będą rywalizować w finale konkursu.
Gala finałowa odbędzie się o godz.10:00 w Auli 1/9 budynku „Działownia”. Na godz. 11.15 zaplanowano konkurencję „Line-Follower”, polegającą na poruszaniu się pojazdu po wyznaczonej linii w jak najkrótszym czasie. O godz. 14:00 rozpoczną się zmagania robotów w konkurencji MiniSumo.
Organizatorem konkursu „Diversity” jest firma Motorola Solutions. Przedsięwzięcie, które w tym roku odbywa się już po raz siedemnasty, ma zachęcić młodych ludzi do wyboru studiów związanych z technologiami informatycznymi. Wydarzenie honorowym patronatem objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners