Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Carrantuohill - Galway
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.07
2017
Wakacyjny konkurs KNSK

Wakacyjny konkurs KNSK

 
Wakacyjny konkurs KNSK
Jak co roku, Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych PK organizuje konkurs wakacyjny z nagrodami. Aby wziąć w nim udział wystarczy aparat fotograficzny lub telefon i trochę kreatywności. Wasze fotografie muszą zawierać motyw transportowy i hasło koła: "#dobrze_skomunikowani".

Każdy uczestnik może wysłać na konkurs maksymalnie 5 fotografii, wykonanych w różnych miejscach lub z różnych ujęć. Na zdjęciu musi być widoczne hasło "#dobrze_skomunikowani" (sposób jego umieszczenia jest dowolny).

Zdjęcia należy przesłać na adres e-mail: knsk@knsk.org do 30 września br., podając w wiadomości swoje imię, nazwisko oraz miejsce wykonania fotografii.

Więcej szczegółów na fanpage KNSK PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners