Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher - Dream On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.12
2020
W święta żywa szopka w krakowskim zoo

W święta żywa szopka w krakowskim zoo

 
W święta żywa szopka w krakowskim zoo
Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza w święta Bożego Narodzenia na spotkanie z żywą szopką. Krakowskie zoo po raz pierwszy w historii wystawia szopki z żywymi zwierzętami.
 
25, 26 i 27 grudnia między 12.00 a 14.00 można w minizoo odwiedzić Maryję, Józefa i małego Jezusa w towarzystwie kóz i osiołka. W tym czasie usłyszymy kolędy, będzie można również nakarmić zwierzęta.
 
Krakowskie zoo to idealne miejsce na świąteczny spacer w gronie rodzinnym. Odwiedzając szopkę nie zapomnijmy zajrzeć do reniferów, pantery śnieżnej i lisa polarnego. Wszystkie zwierzęta lubiące zimę można odszukać na Zimowej Ścieżce Zwiedzania - bezpłatne mapy trasy są do odebrania w kasie zoo.
 
W zoo zachowany jest wysoki reżim sanitarny. Goście mogą spacerować w maseczkach, a na terenie zoo można zdezynfekować ręce i bez problemu zachować bezpiecznego dystansu.
 
---
źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners