Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE HIVES - Go Right Ahead
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.07
2020
W środę 8 lipca wybory rektora Politechniki Krakowskiej na kadencję 2020-2024

W środę 8 lipca wybory rektora Politechniki Krakowskiej na kadencję 2020-2024

 
W środę 8 lipca wybory rektora Politechniki Krakowskiej na kadencję 2020-2024
8 lipca o godz. 12 rozpoczną się wybory Rektora Politechniki Krakowskiej na kadencję 2020-2024. Kandydatami są prof. Andrzej Białkiewicz z Wydziału Architektury i prof. Jerzy Sładek z Wydziału Mechanicznego.

Wyboru dokona Uczelniane Kolegium Elektorów złożone z 60 elektorów, będących przedstawicielami wszystkich grup społeczności uczelni.  Przewodniczącym Uczelnianego Kolegium Elektorów został wybrany prof. Dariusz Bogdał. Wybory zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami opisanymi w paragrafie 6 Ordynacji Wyborczej, będącej częścią Statutu Uczelni.
 
Głosowania przebiegną z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii koronawirusa - w turach, przy zachowaniu dodatkowych środków ostrożności, decyzja o takiej formie głosowania jest podyktowana troską o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i studentów. Elektorzy otrzymali już szczegółowe informacje o zasadach i kolejności jutrzejszego głosowania. Nad jego przebiegiem będą czuwać członkowie Komisji Skrutacyjnej oraz przedstawiciele Uczelnianej Komisji Wyborczej, nadzorujący przebieg wyborów.
 
Wyniki głosowania zostaną niezwłocznie ogłoszone na stronie internetowej PK.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners