Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.02
2020
W sobotę II etap konkursu „O Złoty Indeks PK”

W sobotę II etap konkursu „O Złoty Indeks PK”

 
W sobotę II etap konkursu „O Złoty Indeks PK”
Już 22 lutego br. odbędzie się II etap konkursu „O Złoty Indeks PK”. Uczestnicy walczą o dodatkowe punkty w rekrutacji na Politechnikę Krakowską.
 
Konkurs „O Złoty Indeks PK” organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia, w oparciu o zakres materiału obowiązującego do matury rozszerzonej. Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną dyscyplinę.
 
W zależności od uzyskanych wyników, laureaci etapu finałowego otrzymają 100, 50 lub 30 dodatkowych punktów, które zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na Politechnikę Krakowską, na wybrany kierunek studiów (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym). Dodatkowo dla laureatów I stopnia (nagroda 100 dodatkowych punktów przy rekrutacji na PK), którzy podejmą studia na PK oraz zaliczą pierwszy semestr, przyznane zostaną nagrody finansowe w ramach programu „Student Lider pierwszego roku”.
 
Rywalizacja konkursowa została podzielona na dwa etapy. Pierwszy, internetowy na platformie e-learningowej, miał miejsce 11 stycznia br. II etap odbędzie się w sobotę 22 lutego o godz. 12.00 na terenie kampusu głównego Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Wcześniej, o godz. 11.00 zaplanowano spotkanie organizacyjne w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia”. 
 
Więcej o konkursie: indeks.pk.edu.pl

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners