Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

the toobes - Follow me
 



 

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.10
2019
W przyszłym tygodniu rusza Conrad Festival 2019

W przyszłym tygodniu rusza Conrad Festival 2019

 
W przyszłym tygodniu rusza Conrad Festival 2019
Od 21.10 do 27.10 odbywać się będzie Condrad Festiwal - największe międzynarodowe wydarzenie literackie w Polsce i jedno z największych w Europie. W tym roku gościć będą m. in. zdobywca Nagrody Literackiej Nike 2019 Mariusz Szczygieł, Sylwia Chutnik, Jacek Dukaj, Mona Chollet, Dymitrij Bykow oraz wielu innych.
 
Wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania autorskie, seanse filmowe, wystawy, konferencje oraz liczne imprezy towarzyszące. Cały program można zobaczyć na oficjalnej stronie festiwalu: conradfestival.pl
 
Festiwal Conrada – coroczny festiwal literacki organizowany w Krakowie od 2009 roku. Organizatorami Festiwalu Conrada są Miasto Kraków, Fundacja „Tygodnika Powszechnego” i Krakowskie Biuro Festiwalowe.
 
Festiwal gości artystów z całego świata związanych nie tylko z literaturą, ale też filmem, teatrem, muzyką i sztukami plastycznymi. W odróżnieniu od innych polskich wydarzeń skupiających się na rodzimej literaturze Conrad Festival pomyślany jest jako wydarzenie na skalę międzynarodową. „Gośćmi festiwalu są twórcy z różnych krajów, piszący w różnych językach, reprezentujący różne kultury i różne światopoglądy. Organizatorom zależy na stworzeniu w Krakowie wielobarwnej mozaiki artystycznej, która będzie mogła zilustrować bogactwo światowej literatury, przybliżając polskiemu czytelnikowi mało znane dotąd obszary myśli i wrażliwości. Ideą przewodnią jest stworzenie imprezy o największym możliwym zasięgu i szeroko rozpoznawalnej na świecie”.
 
Stałym wydarzeniem towarzyszącym Festiwalu Conrada są corocznie organizowane Targi Książki w Krakowie.
 
 
« powrót
 






 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners