Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.09
2018
W piątek 3D Mapping

W piątek 3D Mapping

 
W piątek 3D Mapping
W ramach 12. Edycji Nocy Naukowców na ścianie budynku Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej odbędzie się wizualizacja w technice 3D, przedstawiająca wybitnych polskich naukowców.

Za projekcje odpowiedzialni są absolwenci kierunku informatyka specjalności grafika komputerowa i multimedia na Politechnice Krakowskiej oraz członkowie Koła Naukowego Grafiki Komputerowej Visgraph, działającego przy WFMiI. Wizualizacja przedstawi wybitnych polskich uczonych,wynalazców i konstruktorów. Pokazy odbędą się w piątek 28 września, na ścianie dawnego pałacu w Łobzowie, co 30 minut, zaczynając od godz. 20:00.
Pierwsza wizualizacja na ścianie wydziału miała miejsce w maju br. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi organizatorów na temat tego wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners