Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

CHLOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cie
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.10
2018
W najbliższy weekend zmiana czasu na zimowy

W najbliższy weekend zmiana czasu na zimowy

 
W najbliższy weekend zmiana czasu na zimowy
W niedzielę 28 października o godzinie 3 rano będzie trzeba cofnąć zegarki o godzinę do tyłu. Zmiana czasu w Polsce jest przeprowadzana zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 3 listopada 2016 roku.

Być może będzie to jedna z ostatnich zmian czasu w naszym kraju, ponieważ Unia Europejska rozważa odejście od tej praktyki, która w dobie dzisiejszej technologii straciła na znaczeniu. W internetowym głosowaniu w skali całej UE wzięło udział 4,6 mln ludzi. 84 proc. uznało, że zmiana czasu z letniego na zimowy to relikt przeszłości i powinna zostać zniesiona.

Pierwotnie zmiana czasu miała na celu ograniczenie zużycia energii elektrycznej, dziś często powoduje więcej problemów niż pożytku, przyczyniając się do zamieszania w transporcie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners