Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Wilki - Lovestory
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.07
2017
W Krakowie wystartuje Tour de Pologne

W Krakowie wystartuje Tour de Pologne

 
W Krakowie wystartuje Tour de Pologne
29 lipca do Krakowa zawita 74. Tour de Pologne, a dokładniej pierwszy etap tego prestiżowego wyścigu kolarskiego. 28 lipca na Rynku Głównym uroczyście zaprezentowane zostaną wszystkie ekipy.

Przez dziewięć ostatnich lat, aż do 2016 r., w Krakowie odbywało się zakończenie ostatniego etapu i całego wyścigu. Tym razem, w naszym mieście rozpoczną się tygodniowe zmagania (od 29 lipca do 4 sierpnia) na drogach województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego – z finałem w Bukowinie Tatrzańskiej.

Do I etapu, liczącego 130 km, kolarze wyruszą 29 lipca ze startu honorowego na Rynku Głównym o godz. 13.25. Start ostry nastąpi  na ul.  Myślenickiej. Najlepsi zawodnicy powinni pojawić się na mecie, która zostanie wyznaczona na alei Focha tuż obok Stadionu Miejskiego Cracovii,  około godz. 16.40.

Więcej informacji o 74. Tour de Pologne na stronie: www.tourdepologne.pl/pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners