Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher - Dream On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.05
2016
W dniach 9-13 maja odbędzie się Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej

W dniach 9-13 maja odbędzie się Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej

 
W dniach 9-13 maja odbędzie się Tydzień Biblioteki Politechniki Krakowskiej
Biblioteka Politechniki Krakowskiej zaprasza w dniach 9-13 maja do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Biblioteka inspiruje”.

W programie Tygodnia na Politechnice m.in.: szkolenia, wystawy, gra miejska, akcja bookcrossingu, piknik oraz konkursy. Ponadto w dniu 12 maja w godz. 10.00-13.00 w trakcie pikniku odbędzie się zbiórka książek dla dzieci i ich opiekunów, przebywających na oddziałach dziecięcych Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.  Przypomnijmy, że w roku ubiegłym w ramach takiej akcji zostało zebranych pół tysiąca książek.  Do udziału w trzech szkoleniach w ramach Tygodnia Biblioteki PK („Wyszukiwanie informacji za pomocą Multiwyszukiwarki EBSCO”, „SCOPUS - więcej niż baza danych” i „Tajniki Mendeleya”) wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez formularze, które znajdują się na stronie internetowej Biblioteki PK. Jednocześnie dobra informacja dla zapominalskich. Biblioteka Politechniki Krakowskiej w dniach 4-14 maja obniża opłatę za przetrzymanie książek o 50%.

Szczegółowy program Tygodnia Biblioteki PK znajdziecie pod adresem: www.biblos.pk.edu.pl/tydzien-bibliotek-2016/program-1

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners