Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Beats And Styles - Take It Back
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.07
2019
W czwartek rusza 32. Festiwal Teatrów Ulicznych

W czwartek rusza 32. Festiwal Teatrów Ulicznych

 
W czwartek rusza 32. Festiwal Teatrów Ulicznych
Od 4 lipca przez cztery dni najpiękniejsze place i ulice Krakowa staną się scenami dla ponad trzydziestu teatrów z Polski i zagranicy, m.in. z Francji, Belgii, Niemiec i Ukrainy.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA to jedno z największych, a zarazem najstarszych tego typu wydarzeń w Europie. Od 1988 roku Teatr KTO – organizator festiwalu – zachęca teatry do grania w plenerze. W tym roku na scenach zobaczymy trzydzieści teatrów zarówno z Polski jak i z zagranicy, które zaprezentują ponad dziewięćdziesiąt spektakli. Przedstawienia obejrzymy na Rynku Głównym, Małym Rynku, Placu Szczepańskim, Rynku Podgórskim. Aktorów, kuglarzy i mimów spotkamy też na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego. Do namiotu cyrkowego na placu Szczepańskim najmłodszych mieszkańców i turystów zaproszą klauni i lalkarze na spektakle i zajęcia warsztatowe. Festiwal zwieńczy widowisko plenerowe Parada kuglarzy na Rynku Głównym.

32. Festiwalu Teatrów Ulicznych rozpocznie się 4 lipca i zakończy 7 lipca. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na www.teatrkto.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners