Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Stratovarius - A million light years away
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.05
2023
W czwartek poznamy laureatów Uczelnianej Sesji Kół Naukowych PK 2023

W czwartek poznamy laureatów Uczelnianej Sesji Kół Naukowych PK 2023

 
W czwartek poznamy laureatów Uczelnianej Sesji Kół Naukowych PK 2023
Już 1 czerwca odbędzie się etap finałowy Uczelnianej Sesji Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej. W ramach Wydziałowych Sesji Kół Naukowych do ostatniego etapu zakwalifikowanych zostało 70 plakatów – 60 studenckich i 10 doktoranckich. Zwycięzców tegorocznej edycji USKN poznamy podczas gali w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”. Zdobywcy najwyższych miejsc otrzymają „Bony na rozwój”. Przewidziano również punkty do Stypendium Rektora. Od 1 czerwca wystawę plakatów będzie można obejrzeć na kampusie głównym PK.

Wydziałowe Sesje Kół Naukowych odbywały się – w zależności od wydziału – od 11 do 16 maja br. Zgodnie z regulaminem USKN PK organizowanej w trwającym roku akademickim, prorektor ds. studenckich określił liczbę plakatów biorących udział w etapie finałowym. Minimalna liczba wystawionych plakatów przypadających na każdy wydział wyniosła 5, zaś pozostałe 20 dodatkowych plakatów rozdzielono proporcjonalnie na wydziały, w oparciu o całkowitą liczbę wystąpień podczas WSKN. W związku z tym w Uczelnianej Sesji Kół Naukowych weźmie udział 8 plakatów z Wydziału Architektury, 6 z Wydziału Informatyki i Telekomunikacji, 8 z Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej, 8 z Wydziału Inżynierii Lądowej, 6 z Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki, 6 z Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, 11 z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej oraz 7 z Wydziału Mechanicznego. Do puli 60 studenckich plakatów dochodzi jeszcze 10 doktoranckich: 3 w Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej i 7 z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej.
 
Ocenę plakatów przeprowadza jury USKN 2023, w skład którego wchodzą wydziałowi pełnomocnicy dziekanów ds. kół naukowych. Plakaty studentów studiów I i II stopnia uznane za najlepsze podczas etapu finałowego zostaną nagrodzone „Bonami na rozwój” w wysokości: za I miejsce – bon w kwocie 1600 zł, za II miejsce – 1200 zł, za III miejsce – „Bon na rozwój” w wysokości 1000 zł, za miejsca IV-VI – 800 zł, zaś od VII do X – 600 zł. Dla najlepszych plakatów doktorantów przyznane zostaną bony w wysokości: za I miejsce – 1200 zł, za II – 1000 zł, a za III – 800 zł. W przypadku nagrodzonych plakatów utworzonych przez więcej niż jednego autora, wartość przyznanego „Bonu na rozwój” będzie rozdzielana proporcjonalnie pomiędzy wszystkich autorów.
 
Zgodnie z regulaminem USKN, bon może być wykorzystany w całości lub w częściach, wyłącznie w okresie roku od dnia ogłoszenia wyników USKN 23 w formie zwrotu za wyjazdy na konferencje, seminaria, wycieczki lub konkursy o charakterze naukowym lub technicznym, udziały w szkoleniach, zakup literatury, licencji lub oprogramowania.
 
Miejsca w Uczelnianej Sesji Kół Naukowych premiowane są także dodatkowymi punktami do Stypendium Rektora PK. 12 punktów można otrzymać za zajęcie I miejsca w etapie finałowym USKN, 10 za II miejsce, zaś 8 za III miejsce.
 
Uczelniana Sesja Kół Naukowych 2023 rozpocznie się 1 czerwca o godz. 11.00 w pawilonie „Kotłownia” na kampusie PK przy ul. Warszawskiej 24. O 11.30 zaplanowano prezentację plakatów przez ich autorów, zaś o 13.30 ogłoszenie wyników.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners