Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.04
2020
Voucher do kin na przyszłość

Voucher do kin na przyszłość

 
Voucher do kin na przyszłość
Wspieranie kultury w okresie pandemii to bardzo istotna sprawa. Powstaje wiele inicjatyw, które pozwalają utrzymać się finansowo małym instytucjom. Jedną z nich jest voucher na przyszłość.
 
Gutek Film, czołowy dystrybutor rodzimego i światowego kina arthouse'owego, a także właściciel warszawskiego Kina Muranów, zachęcił do finansowego wsparcia swoich ulubionych miejsc, wykupując bilet na seans w przyszłości. Dzięki temu kina studyjne przetrwają trudny okres i po czasie społecznej izolacji na nowo ruszą z projekcją filmów.
 
Kina w całej Polsce – od Gdańska, przez Kraków, aż po Ostrzeszów – oferują internetową sprzedaż voucherów, które umożliwią późniejsze wejście na wybrane przez widzów pokazy repertuarowe. Do figurującej pod różnymi nazwami – Bilet otwarty, Bilet w garści albo W przyszłości pójdę do kina akcji sukcesywnie dołączają kolejne instytucje. Z ich listą możecie zapoznać się w poniższym poście.
 
Lista kin dostępna tutaj.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners