Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

NEUROWIZJA - Zywiolak
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.02
2017
Valerian Romanovski pobił rekordy Guinnessa!

Valerian Romanovski pobił rekordy Guinnessa!

 
Valerian Romanovski pobił rekordy Guinnessa!
Wspaniałe informacje napłynęły do nas z rosyjskiej miejscowości Ojmiakon. Valerian Romanovski po dwóch dobach ciągłej jazdy ustanowił rekordy: 12, 24 i 48-godzinnej jazdy ciągłej na rowerze w warunkach zimowych.

Politechnika Krakowska objęła patronatem naukowym "Projekt VR 2017". 42-letni Valerian Romanovski wspólnie z zespołem przygotowywał się do bicia
ekstremalnych rekordów w komorze termoklimatycznej Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych PK. Testował tu m.in. swoją wytrzymałość na ciągłą jazdą w syberyjskim mrozie, testom poddawał także rowery i pozostały sprzęt. Valerian Romanovski, który do tej pory miał na koncie 5 rekordów Guinnessa w ekstremalnej jeździe na rowerze, jest pierwszym człowiekiem, którzy poddał się testom w sztucznym mrozie stworzonym w laboratorium PK.

Kolarz i jego partnerzy wyruszyli do syberyjskiej wioski Ojmiakon (nazywanej "biegunem zimna" z powodu notowanych tu najniższych temperatur na świecie) 1 lutego. Do Polski wracają 14 lutego.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners