Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.01
2017
Uwolnij swoją kreatywność w start-upie

Uwolnij swoją kreatywność w start-upie

 
Uwolnij swoją kreatywność w start-upie
Już jutro odbędzie się konferencja organizowana przez INTECH PK oraz NordicHouse, SPCleantech, KIC InnoEnergy i konsulaty Danii, Szwecji i Finlandii. To wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy poważnie myślą o założeniu start-upu. Patronat nad konferencją objęła Politechnika Krakowska.

Program konferencji zakłada wystąpienia ekspertów na co dzień współpracujących ze start-upami i wspierających ich w ich działalności. Swoimi doświadczeniami podzieli się m.in. zespół INTECH PK, który wyjaśni, dlaczego warto skorzystać z jego pomocy przy rozpoczynaniu nowego biznesowego przedsięwzięcia.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24). Wstęp na konferencję jest bezpłatny - należy jedynie zarezerwować miejsce, korzystając z portalu Evenea.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners