Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.04
2023
Uwaga już niebawem warsztaty!

Uwaga już niebawem warsztaty!

 
Uwaga już niebawem warsztaty!
CeWSA PK zaprasza na warsztaty on-line z zakresu Porozumienia Bez Przemocy, które mają na celu wspieranie wzajemnej komunikacji opartej na świadomym przekazie informacji w taki sposób, by nie doprowadzać do konfliktów i jednocześnie zwiększyć szansę na nawiązanie porozumienia. Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy chcą rozwijać umiejętność komunikowania się w podejściu Nonviolent Communication (NVC) w codziennym życiu rodzinnym i zawodowym.

Warsztaty przyjmą formę interaktywną, dlatego odbywać się będą w małej grupie przy włączonych kamerkach, na co Państwo zapisując się, wyrażają zgodę.

 

Terminy: 
25 kwietnia 2023 (Termin 1) (jeszcze tylko 4 wolne miejsca)

i 26 kwietnia 2023 (Termin 2) (brak miejsc)

Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową. 

 

Czas: 08:30-14:30

 

Prowadzący: Firma Optima (Karolina Szot - psycholog, certyfikowany szkoleniowiec/trener, psychoterapeutka systemowa i poznawczo-behawioralna / certyfikat nr 408)

 

Zapisy: 2023_CeWSA PK szkolenia zapisy

 

Osoby, które już się zapisały na listę proszone są o podanie przy nazwisku maila, na który wysłane zostaną szczegółowe informacje o warsztatach.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners