Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - The Invisible Man
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.03
2023
Uroczystości pogrzebowe śp. Rektora prof. Andrzeja Białkiewicza

Uroczystości pogrzebowe śp. Rektora prof. Andrzeja Białkiewicza

 
Uroczystości pogrzebowe śp. Rektora prof. Andrzeja Białkiewicza
Uroczystości pogrzebowe śp. Rektora prof. dra hab. inż. arch. Andrzeja Białkiewicza rozpoczną się Mszą Św. 29 marca 2023 r. (środa) o godz. 12.00 w Bazylice Mariackiej w Krakowie. Odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Rakowickim rozpocznie się o godzinie 14.30 (od bramy głównej).


W związku z uroczystościami pogrzebowymi uczestnictwo w nich pracowników PK stanowi usprawiedliwioną nieobecność w pracy (na podstawie wydanego w tej sprawie komunikatu władz uczelni). 29 marca jest też dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (komunikat na stronie PK).

Dla wszystkich, którzy z różnych względów nie będą mogą wziąć udziału w uroczystościach, przygotowana została transmisja na żywo mszy z Bazyliki Mariackiej.


 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners